Obsługa najmu z Generosem – Twój Klient też na tym skorzysta

Obsługa najmu z Generosem – Twój Klient też na tym skorzysta

Posted by on Maj 25, 2015 in Aktualności

Bieżący monitoring nieruchomości, stały kontakt z zarządcą, mobilność. Sprawne rozliczanie należności. To tylko kilka z licznych korzyści, które właściciel zarządzanej nieruchomości zawdzięczać będzie Twojej pracy z programem do zarządzania najmem Generos. Co o jeszcze? Zgłosi usterkę i skontaktuje się z Tobą o dowolnej porze.

Mobilność podstawą nowoczesnego biznesu
Inwestowanie w nieruchomości pod wynajem to jedna ze współczesnych metod na dodatkowy, często niemały dochód. Coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju przedsięwzięcie po to, by zakupioną nieruchomość powierzyć specjalistom od zarządzania najmem. Zwłaszcza jeżeli w portfelu jednego inwestora znajduje się kilka nieruchomości zlokalizowanych w różnych miejscowościach.

Firmy oferujące obsługę najmu nieruchomości, dzięki zaopatrzeniu się w dobrej jakość program do zarządzania najmem – taki jak Generos – nie tylko zapewniają sobie wsparcie i wzrost efektywności codziennej pracy. Zaletą Generosa jest także cały szereg korzyści, jakie odnosi właściciel nieruchomości zarządzanej z pomocą naszej aplikacji:

  • nieograniczony kontakt z zarządcą
  • dostęp do informacji dotyczących nieruchomości z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu
  • możliwość podglądu umowy, protokołu zdawczo-odbiorczego oraz całego szeregu innych, potrzebnych dokumentów
  • oszczędność czasu ograniczająca konieczność organizowania spotkań
  • wgląd w finanse nieruchomości oraz pewność terminowego realizowania wpłat dzięki narzędziom, w które wyposażony jest system
  • dostęp do profesjonalnych i szczegółowych raportów weryfikujących opłacalność inwestycji oraz pozwalających stworzyć profesjonalny plan zarządzania nieruchomościami
  • dobór optymalnego profilu najemcy na podstawie zweryfikowanych danych
  • możliwość tworzenia zestawień i raportów na potrzeby zeznań podatkowych czy procedur kredytowych

Kryteria wyboru oprogramowania dla zarządców nieruchomościami powinny, w jednakowym stopniu, uwzględniać jego wpływ na efektywność pracy zarządcy, jak i przełożenie na jakość oferty kierowanej do właścicieli mieszkań. Dobre oprogramowanie dla zarządców to nie tylko aplikacja usprawniająca pracę. To zbiór „narzędzi” pomagających przekonać właściciela nieruchomości do tego, że jego inwestycja znajduje się w dobrych rękach.